انتخاب صندلی هواپیما Seatmap در سایت تعطیلات

شرکت تعطیلات همواره مفتخر بوده تا با ارائه خدماتی بی نظیر و کم نظیر رضایت مشتریان را جلب کند. در این راستا برای رفاه حال مسافران گرامی در سایت تعطیلات امکان ویژه ای برای انتخاب صندلی در زمان خرید بلیط های خارجی فراهم شده است. انتخاب صندلی توسط پرواز های هواپیمایی قطر، امارات، عمان، لوفت هانزا، ترکیش و اکراین پشتیبانی می شود و کاربران در زمان خرید اینترنتی می توانند پس از وارد کردن اطلاعات پیش از پرداخت صندلی خود را نیز انتخاب کنند. برای مشاهده چگونگی این کار می توانید راهنمای زیر را مطالعه کنید. 

آموزش انتخاب صندلی هواپیما در پرواز های خارجی از سایت تعطیلات:
 

برای خرید بلیط هواپیما خارجی در مرحله اول در صفحه اصلی سایت تعطیلات می بایست مسیر خود را انتخاب کنید. در باکس اول شهر مبدا و در مرحله بعدی شهر مقصد وارد کرده و فرودگاه مورد نظرتان یا گزینه همه فرودگاه های شهر مقصد را انتخاب کنید. در ادامه باکس های مربوط به تاریخ رفت و برگشت را نیز می بایست انتخاب کنید برای انتخاب تاریخ میلادی می توانید از گزینه پایین سمت راست تقویم استفاده کنید. در نظر داشته باشید که برای پرواز های یک طرفه شرایط خاصی مانند اقامت در کشور مقصد، ویزای کار یا تحصیل ضروری است، برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با شماره تلفن 0212969 داخلی 1 تماس حاصل کنید. 

پس از وارد کردن اطلاعات کلی کلید جستجو را بزنید تا طبق تصویر زیر پرواز ها بر اساس بهترین نرخ و زمان سفر برای شما نمایش داده شوند. پرواز مناسب خود را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که قابلیت انتخاب صندلی هواپیما در پرواز های امارات، ترکیش، قطر، لوفت هانزا، اکراین و ... و پرواز های مشخص شده از سمت خود هواپیمایی پشتیبانی می شود و در ایرلاین های داخلی مانند ماهان، ایران ایر، قشم ایر و ... در حال حاضر این ویژگی وجود ندارد. 

در مرحله بعدی لازم است تا اطلاعات مسافر یا مسافران را وارد کنید. در این بخش، نام و نام خانوادگی، جنسیت، تاریخ تولد، کشور محل تولد و مشخصات پاسپورت را وارد کنید. در بخش مشخصات تماس یک تلفن ضروری و در دسترس را وارد کنید چرا که در صورت تغییرات در پرواز به این شماره اطلاع رسانی خواهد شد. بلیط های شما نیز به ایمیل وارد شده در این قسمت ارسال خواهد شد.  پس از تکمیل این فرم بر روی کلید تایید اطلاعات کلیک کنید.

در صفحه بعدی شما اطلاعات پرواز خود به صورت کلی مشاهده میکنید. در این قسمت یک بار اطلاعات کامل پرواز را مرور کنید تا صدور به درستی انجام شود. پس از بررسی مسافران لیست ترانسفر را در قسمت پایین مشاهده میکنید. به عنوان مثال اگر با هواپیمایی ترکیش قصد سفر به لندن را داشته باشید و پرواز شما به به صورت رفت و برگشت باشد، چهار قسمت مختلف برای انتخاب صندلی مشاهده می کنید که در صورت امکان رزرو صندلی در پرواز فعال هستند و عبارت هستند از تهران به استانبول، استانبول به لندن و برای برگشت لندن به استانبول و استانبول به تهران.

با کلیک بر روی هر کدام از مسیر های پروازی صندلی های خالی و قابل انتخاب هواپیما نمایش داده می شود. در قسمت سمت چپ اسم مسافر را انتخاب کنید و سپس بر روی یکی از صندلی های خالی مد نظرتان کلیک کنید. در نظر داشته باشید که قرار گیری نشانگر ماوس بر روی صندلی ها شرایط آن نمایش داده می شود. به عنوان مثال برای برخی موارد انتخاب برای کودکان مجاز نیست و تنها بزرگسالان قادر به انتخاب آن هستند. با رعایت این موارد صندلی خود را انتخاب کنید. 

در ادامه و پس از انتخاب صندلی می بایست بر روی کلید مربوط به تایید و پرداخت کلیک کنید. در صورتی که حساب کاربری شما شارژ شده و اعتبار کافی برای پرداخت مبلغ پرواز را داشته باشد می توانید بر روی پرداخت اعتباری کلیک کنید و در غیر اینصورت نیز می توانید با پرداخت بانکی خرید خود را نهایی کنید. بلیط ها به صورت آنی صادر شده و در اختیار شما قرار خواهند گرفت. 

در صورتی که در هر یک از مراحل زیر سوالی داشته باشید می توانید با شماره تلفن 0212969 داخلی 1 تماس حاصل کنید

برچسب ها {{item.name}}
;