خدمات fast track فرودگاه امام خمینی

"  Fast track "شامل ورود از گیت اختصاصی پلیس فرودگاه، همراهی کارکنان تشریفات فرودگاهی جهت تحویل بار و دریافت کارت پرواز از گیت فرست کلاس و یا بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی و عبور از گیت اختصاصی پلیس گذرنامه می باشد.


تجربه طی کردن روال اداری خدمات فرودگاهی از بدو ورود به محوطه هر فرودگاهی تا زمان ورود به داخل هواپیما و نشستن در صندلی مخصوص، یکی از مهمترین و شاید پر استرس ترین بخش سفر است. در اینگونه مواقع اکثر مسافرین و دنبال راه کارهایی هستند که این فرایند را تسهیل نمایند.

 

این نگرانی اغلب در پرواز های خروجی رایج است و در پرواز های ورودی به علت آنکه مسافرین به محض خروج از هواپیما به گیت گذرنامه مراجعه و سپس بار خود را تحویل می گیرند؛ کمتر است و یا وجود ندارد . بر همین اساس مسافرین پرواز های خروجی فرودگاه بین المللی امـام (ره) (IKIA)  در صورت تمایل  می توانند از خدمات" Fast track "این فرودگاه استفاده نمایند تا فرایند سفر آنان تبدیل به خاطره ای خوش تبدیل گردد .


مسافرینی که خدمات" Fast track" را قبل از رفتن به فرودگاه رزرو و خریداری کرده باشند در بدو ورود به سالن پروازهای خروجی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با مراجعه به درب مخصوص که در کنار پله های برقی ورود و خروج به سمت ترمینال پرواز های ورودی قرار دارد، با ارائه کد رزرو به میز مخصوص تشریفات تجاری فرودگاه، ضمن استفاده از گیت اختصاصی بازرسی پلیس فرودگاه به محوطه مسافری فرودگاه وارد شده و به همراه همکاران ما در فرودگاه بار خود را شخصاً به گیت مخصوص شرکت هواپیمایی تحویل و کارت پرواز دریافت نمایند .


لطفاً توجه داشته باشید در صورت رزرو و خریداری خدمات تشریفات تجاری فرودگاهی ، می توانید بدون توجه به کلاس پروازی خود از گیت فرست کلاس و یا بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی خود “که بسیار خلوت تر از گیت های کلاس اکونومی است” کارت پرواز را دریافت و بار خود را تحویل دهید.

 

بعد از این مرحله و تحویل بار و دریافت کارت پرواز با همراهی همکاران این بخش که برای استقبال از شما آموزش های ویژه ای دیده اند به گیت اختصاصی پلیس گذرنامه ناجا که مخصوص مسافرین تشریفات تجاری فرودگاهی است راهنمایی شده و بدون قرار گرفتن در صف های طولانی با ارائه گذرنامه معتبر، فیش پرداخت عوارض خروج از کشور، کارت پرواز از گیت گذرنامه خارج شده و پس از طی کردن یک راهروی کوتاه به محیط Free Shop فرودگاه وارد شده و می توانید در آرامش کامل از خدمات عمومی فرودگاه استفاده نمایید .


مسافرین محترم پس از اعلام شرکت هواپیمایی خود مستقیماً به گیت بازرسی عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران مراجعه و سپس در سالن خروجی از گیت مخصوص شرکت هواپیمایی به راهروی مخصوص عبور به داخل هواپیما وارد شده و سفر خود را آغاز می کنند.

 

برای اطلاعات بیشتر ، رزرو و خریداری خدمات " Fast track" با کارشناسان ما در بخش تورهای خارجی تماس حاصل فرمایید .(شماره تماس : 2969-021  داخلی 3)

 

 

برچسب ها {{item.name}}
;