خدمات مرحبا سرویس در دبی

 

 

 

شما چه سفری کاری داشته باشید چه تفریحی، چه تنها سفر کنید و یا به همراه خانواده، با استفاده از مرحبا سرویس فرودگاه دبی، تمامی مراحل ورود، دریافت بار و انتقال شما در فرودگاه توسط مسئولین مجرب مرحبا سرویس دبی صورت می پذیرد.

از جمله خدمات اصلی این سرویس می توان به موارد زیر اشاره کرد که این خدمات بسته به نوع و قیمت آن متفاوت بوده و در قالب بسته های برنز، نقره ای و طلایی به مسافران گرامی ارائه می گردد.

- استقبال از مسافرین، که با توجه به نوع بسته، از قبل از محیط immigration شروع و تا زمان ورود به ترمینال ادامه می یابد (نوع خدمت ارائه شده مرحبا سرویس در حین استقبال، با توجه به بسته رزرو شده متفاوت بوده و از استقبال تک نفره و ویژه تا استقبال گروهی متفاوت است)

- دسترسی خاص و ویژه به کانترهای immigration مرحبا سرویس

- کمک در زمان دریافت بار تا انتقال و تحویل بار به مسافر

- ترانسفر فرودگاهی مرحبا سرویس (که با توجه به نوع بسته خریداری شده و به خواست مسافر با ماشین های متنوع از ماشین معمولی تا لموزین و ماشین های تشریفاتی صورت می پذیرد)

        *خدمات مرحبا سرویس طلایی

- در مرحبا سرویس طلایی، به ازای هر مسافر یکی از پرسنل مرحبا با تابلوی نام مسافر در راهروی اولیه منتظر مسافر خواهد بود و مسافر بدون معطلی از صف چک پاسپورت عبور داده خواهد شد. درصورتیکه مسافران چمدان یا وسایلی داشته باشند، چمدان های آنها بوسیله کارکنان مرحبا سرویس تحویل گرفته می شود و مسافران را کمک کرده و تا درب پارکینگ و رساندن به وسیله نقلیه همراهی می کنند.

- برای پروازهای ورودی، اسکورت خصوصی برای مسافر صورت می گیرد و راهنمایی کاملی از شخص به همراه تشریفات ویژه در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مسافر ترولی حمل وسایل و چمدان فراهم شده و وسایل شخص توسط پرسنل منتقل می گردد.

- در پروازهای ورودی مسافر به سرعت از گیت امنیتی و گیت چک پاسپورت عبور داده شده و به لژ اختصاصی مرحبا دسترسی خواهد داشت. مسافرین در این سرویس همراه با باربر ویژه در محوطه Check-in مورد استقبال قرار گرفته و در حین مراحل آن و immigration با تشریفات امنیتی خاصی مواجه خواهند بود. همچنین از لژ خصوصی تا گیت خروجی نیز اسکورت ویژه از مسافر انجام می پذیرد. در لژ خصوصی مسافران می توانند از نوشیدنی ها و امکانات لژ استفاده کرده و به مطالعه و استراحت بپردازند.

- این سرویس مناسب CEOها، رؤسای شرکت ها، افراد VIP یا تمامی افرادی است که تمایل دارند در حین پرواز خدمات خاص و ویژه دریافت نمایند. همچنین می تواند برای کسانیکه از ویلچر استفاده کرده یا اولین بار است که به فرودگاه دبی وارد می شوند، سرویس مناسبی باشد.

         *خدمات مرحبا سرویس نقره ای

- در پروازهای ورودی به محض رسیدن مسافر به ترمینال، یکی از پرسنل مرحبا سرویس همراه تابلویی که نام مسافر روی آن درج شده است به استقبال وی می روند و وی را در طول مسیر راهنمایی می کند. همچنین اسکورت و همراهی وی با تشریفات کامل در بخش immigration و Security Screen صورت می گیرد و تا زمان رسیدن آشنایان و خروج از فرودگاه اسکورت و همراهی صورت خواهد گرفت.

- مسافر در طول مسیر توسط پرسنل مرحبا اسکورت شده و با تشریفات ویژه کالای وی ترخیص می گردد.

- در صورت درخواست مسافر چرخ دستی مخصوص حمل بار نیز برای وی تعبیه می شود و تمامی بار مسافر توسط پرسنل حمل خواهد شد.

- در صورت درخواست مسافر، ماشین های buggy برای ترانسفر مهیا می شود. تردد در ترمینال های 1 و 3 در مکانهایی که مقامات هوانوردی و فرودگاه مقرر کرده اند صورت می گیرد.

- در پروازهای خروجی استقبال گرمی از مسافر صورت گرفته و دریافت کارت پرواز و تحویل چمدان های وی توسط پرسنل مرحبا صورت می گیرد. همچنین در Immigration و Check-in و تشریفات گمرکی و امنیتی، پرسنل مرحبا وی را همراهی کرده و از محل بازرسی و چک پاسپورت نیز به سرعت عبور داده می شوند.

- در پروازهای خروجی مسافرین ترمینال های 1 و 3 به لژ مرحبا سرویس در محوطه Check-in به همراه نوشیدنی، تنقلات و خدمات متنوع پذیرایی می گردند.

- سرویس مرحبا نقره ای برای مسافران جوان یا خانم هایی مناسب است که تنها سفر کرده و یا با زبان عربی یا انگلیسی آشنایی ندارند.

        *خدمات مرحبا سرویس برنز

- زمانی که مسافر از هواپیما پیاده می شود باید به کانتر مرحبا سرویس قبل از immigration مراجعه نماید تا پرسنل مرحبا مسافر را از مسیری ویژه و بدون معطلی در صف یا چک پاسپورت عبور دهند.

- این سرویس شامل خوشامدگویی و استقبال گرم از مسافر در بخش پروازهای ورودی می گردد.

- شامل کمک و راهنمایی و همراهی در زمان دریافت بار (Luggage Collection) و تشریفات امنیتی می شود.

- برای پروازهای ورودی نام مسافر در elecronic screen یا صفحه نمایشگر الکترونیکی هواپیما درج خواهد شد و استقبال قبل از immigration از مسافر صورت خواهد پذیرفت

- برای پروازهای خارجی ویزای مسافر تحویل داده می شود، مسافر با اسکورت کامل از ایست بازرسی و گیت امنیتی با تشریفات ویژه منتقل می گردد و چمدان ها و بار فرد توسط پرسنل تحویل داده می شود.

- مرحبا سرویس برنز برای مسافرانی که تمایل دارند تشریفات فرودگاهی و عملیات ترخیص به سرعت انجام شود و مسافران کهنسال مناسب می باشد.

 

برای اطلاعات بیشتر ، رزرو و خریداری خدمات " مرحبا سرویس" با کارشناسان ما در بخش تورهای خارجی تماس حاصل فرمایید .(شماره تماس : 2969-021  داخلی 3)

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها {{item.name}}
;