تور شیراز

 

تور ویژه شیراز "تعطیلات"

(اقامتگاه یا هتل های 3، 4 و 5 ستاره)

 

 

 

قیمت تور 
0212969

 

 

 

خدمات تور:

- صبحانه بوفه

- استقبال فرودگاهی 

- سالن ورزشی (منوط به مجوز وزارت بهداشت)

- اینترنت در اتاق و لابی

- ضد عفونی مرتب اتاق ها و محیط

(*خدمات تور ممکن است بسته به هتل یا اقامتگاه انتخابی شما متفاوت باشد)

 

معرفی شهر شیراز

شیراز یکی از باستانی ترین، تاریخی ترین و فرهنگی ترین شهر های کشور می باشد که در استان فارس واقع شده و به دلیل موقعیت قرار گیری در طول تاریخ مورد اهمیت دوره های مختلفی بوده است. این شهر زیبا میزبان آثار تاریخی، مساجد و خانه های قدیمی است که همگی باعث شده اند تا پس از سفر به شیراز، هیچگاه آن را از یاد نبرید. در ادامه چند دیدنی مهم از این شهر را به شما معرفی می کنیم.

دروازه قرآن

دروازه قرآن یکی از بنا های تاریخی به جا مانده در چند دوره می باشد که در قسمت شمالی شهر شیراز واقع شده است و به دلیل اینکه در گذشته در بالای آن قرآنی قرار داشت که مسافران برای سفر سلامت از زیر آن عبور کنند با این نام شناخته می شود. این قرآن در موزه پارس شیراز نگهداری می شود. از ویژگی های دیگر دروازه قرآن نزدیکی آن به باغ جهان نما است که محل خوبی برای گذر زمان به شمار می رود. 

حافظیه

حافظیه یکی از بنا های با اهمیت در گردشگری شیراز است که شامل یک فضای سبز بزرگ و دلنشین که مرکز آن آرامگاه یکی از بزرگترین شعرای ایرانی یعنی حافظ قرار دارد. بنای اصلی حافظیه در ابتدا به این شکل نبوده و یک آرامگاه ساده در مزار حافظ قرار داشته، اما در سال 1315 بنای حال حاضر برگرفته از معماری سنتی ایرانی ساخته شده است.

سعدیه

سعدیه محل آرام گرفتن یکی از شعرای بزرگ فارسی، می باشد. آرامگاه سعدی در مرکز سعدیه قرار دارد و با توجه به محیط قرار گیری می تواند برای گردش نیمروزی مناسب باشد.

بازار وکیل، ارگ کریمخانی، مسجد وکیل، مسجد نصیر الملک، باغ ارم، باغ دلگشا

آب و هوای شیراز و بهترین زمان سفر

شیراز در جنوب ایران و در همسایگی با استان هرمزگان قرار گرفته است که موقعیت آن باعث شده تا یکی از شهر های بزرگ و گرم کشور به شمار رود. حداکثر دمای این شهر در تابستان حدود ۳۸ درجه بوده که فصل مناسبی برای سفر به این محل به شمار نمی رود. اما سایر فصول سال با توجه به تعادل بیشتر آب و هوایی برای سفر به شیراز مناسب است. 

 

اطلاعات کلی تور:

برای اطلاع از زمان بندی و نرخ دقیق تور ها با تلفن 2969 تماس حاصل نمایید

مدت سفر:
2 شب و 3 روز

3 شب و 4 روز
 

 

برای مشورت، سوالات و انتخاب تور با ما در تماس باشید.

021-2969

داخلی 4

شنبه تا چهارشنبه: 8:30 تا 17 -  پنجشنبه 8:30 تا 13

 

              

       

 

 

برچسب ها {{item.name}}
;